BilgisayarGündemİnternetten Para Kazanma

Kesin Para Kazanabileceğiniz Anket Uygulaması- Ben Derim Ki

İnternetten para kazanmanın gün geçtikçe farklı alternatifleri ortaya çıkıyor. Yeni yeni uygulamalar yeni para kazandıran siteler vs. Fakat bunların kaç tanesi güvenilir veya kaç tanesi gerçekten ödeme yapıyor. Gerçekten ödeme yapan uygulamalardan söz edecek olursak sayılı site veya uygulama emek hırsızlığı yapmadan ödeme yapıyordur. Bu yüzden sizde emeğinizin karşılığını alabilmek ve kullandığınız uygulamaya güvenebilmek istiyorsanız eğer ben derim ki uygulaması kesinlikle tam da böyle bir uygulama.

Ben Derim Ki Uygulaması Nedir?

İnternet üzerinden yeni para kazanmaya başladıysanız eğer hangi uygulamanın size göre olduğunu, dolandırıcı olmadığını bilebilmenizin açıkçası pek bir yolu yok. Bunu bilebilmeniz için zaman içerisinde tecrübe edinmeniz ve tabi ki sürekli araştırmanız gerekli. Yeni başlayanlar için anket doldurarak para kazanmak hem kolay bir yöntem hem de ek gelir elde etmek için daha güvenilir. Ben derim ki uygulaması da yıllardır var olan ve bir çok kişi tarafından kullanılan bir uygulama. Uygulamayı indirip kullanmak istemeyenler için siteden de giriş kolaylığı bulunuyor. Uygulama başta da söylenildiği gibi bir anket uygulaması.

Önce e posta şifre vs. Bilgilerinizi girerek kolayca kayıt oluyorsunuz. Ardından hemen kazanmaya başlayabiliyorsunuz. Ödeme kanıtları hem sitesinde hem instagram hesaplarında bulunduğu için ödeme konusunda herhangi bir kaygınız olmasına gerek yok. Ben derim ki uygulamasında sizin profilinize (yaşadığınız yer, eğitim durumu vs.) bağlı olarak anketler gönderiliyor. Gönderilen anketlerin puanları anketin uzunluğuna göre değişiyor. 4000 puana ulaştığınız takdir de ödemenizi kendinize ait banka hesabınıza alabiliyorsunuz. Ancak ben derim ki uygulamasının şöyle de bir güzel yanı var, 4000 puan olmadan paranızı almak istiyorsanız 2000 puana ulaştığınızda kontör olarak veya Migros gibi yerlerde market çeki olarak da alabiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Çekim yapmak istediğiniz banka hesabının kendinize ait olması gerekiyor aksi halde ödemenizi alamayabilirsiniz. Güvenlik açısından böyle bir şey yapıldığı için baştan bunu bilmelisiniz. Gönderilen anketlerin konuları hep değiştiğinden dolayı bazen ankete uygun olmayıp kabul edilmeyebilirsiniz. Fakat bu durumlarda da belli bir miktar puan hesabınıza geliyor.

Ben derim ki uygulaması çok kişi tarafından sevilerek kullanıldığı için herhangi bir güvenlik problemi ile de şimdiye kadar karşılaşılmamıştır. İnternetten para kazanmaya yeni başlayan kullanıcılar için güzel bir kaynak. Ancak çok büyük para beklentisine girmeyin. Aylık 4000 puana yani 40 tl’ ye rahatlıkla ulaşırsınız. Herhangi bir sorununuz olduğu zamanlarda da uygulama üzerinde bize ulaşın kısmından yetkililere ulaşabilirsiniz.

Yorum kısmından merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu