BilgisayarGündemİnternetten Para KazanmaMobilSosyal Medya

Yürüyerek Para Kazanma ( 4 uygulama )

Günümüzde para kazanma yollarından biri olan yürüyerek para kazanma konusunu ele alalım.

Yürüyerek para kazanma durumu kulağa biraz garip gelse de günümüzde ek gelir elde etmek isteyenlerin başvurduğu yollardan biridir. Artık herkesin internet erişimine ulaşması bu platformdan para kazanma fikirlerinin gelişmesini sağlamıştır. Ekonomik koşullarında etkisiyle internetten para kazanma son zamanlarda en sık başvurulan yöntemlerdendir. Bizde yazımızda yürüyerek para kazanma başlığını ele alacağız.

Yürüyerek Para Kazanma

Son zamanlarda oldukça dikkat çeken internetten para kazandıran uygulamalar pek çok kimsenin dikkatini çekmektedir. Özellikle günümüzün zorlu hayat şartları ek gelir fikirlerini çeşitlendirmiştir. Bunlardan biri olan yürüyerek para kazanma birçok kimse biraz garip gelse de çeşitli uygulamaları yükleyerek para kazanmak mümkündür. üstelik bu durum her gün yapılan sıradan bir eylemle gerçekleşir.

İnternetten para kazanma ek gelir fikirleri arasında oldukça caziptir. Çünkü para kazandıran birçok uygulamayı kullanabilmek için herhangi bilgi, tecrübeye gerek yoktur. Ayrıca internete erişimin yaygınlaşmasıyla birlikte bu tür uygulamalara talebi arttı. Özellikle pandemi döneminde yaşanan zorunlu evde kalma durumları insanları maddi yönden sıkıntılara soktu. Ek gelir işler bu zaman diliminde pek çok insana fırsatlar yarattı. Evden çalışma sisteminin yaygınlaşması da insanlara evden çalışıp para kazanma fikrinin yerleşmesini sağladı. Tüm bu durumlar ek gelir elde etmek isteyenlere bir yol oldu.

Her ne kadar adım atarak para kazanma evden çalışıp para kazanma fikirleri içerisinde yer almasa da internetten para kazanma yolları başlığında yer alabilir. Buna yönelik uygulamalardan çok fazla para elde edilemese de yine de bazı ihtiyaçları karşılama noktasında faydası olabilecek miktarlardır. Aylık doğalgaz, su, elektrik, telefon faturaları gibi ödemelerin bir kısmını bile karşılaması bu kazançları elde etmede bir motivasyondur. Yazımızın devamında yürüyerek para nasıl kazanılır? Bu başlığı ele alalım.v

Yürüyerek Para Kazandıran Uygulamalar

Yürüyerek para kazandıran birçok uygulama vardır. Bizde bunlardan en popüler olanları ele alacağız. İlk önce Achievement uygulamasını ele alacağız.

1-) Achievement Uygulaması

Achievement uygulaması yürüyerek para kazandırması yanında yüzme, koşu, bisiklet gibi farklı sporları kayıt altına alarak bunlardan gelir elde etmeyi sağlar. Her gün yürüme egzersizine belli puanlar verilir. Bu puanların toplamı 10 bini bulduğunda 10 dolar ödeme yapılır ve dileyen bu parayı hesabına transfer edebilir. Bunun yanında kilo değişimi, uyanma saatleri ve çeşitli aktivitelerde girilerek kazançları yükseltmek mümkündür.

2-) Rover Köpek Bakım Uygulaması

Yürüyerek para kazanma durumuna farklı bir boyut getiren rover uygulaması kullanıcılarına büyük faydalar sağlar. Evcil hayvan sahipleri bu uygulamayı indirerek GPS sistemiyle köpeklerinin nerelerde gezdiklerini takip edebilir. Bunun yanında köpekleri gezdiren kimse bu sırasında yürüyerek para kazanır. İki taraflı bir kazanç sağlayan bu uygulama pek çok kişi tarafından ilgi görür.

3-) Lympo Uygulaması

Bir diğer para kazandıran uygulama Lympo’dur. Lympo uygulaması daha fazla egzersiz yapmaya yönelten adımlar sunarak kullanıcılarını teşvik eder. Android ve İOS cihazlara yüklenen uygulamalarda kullanıcılara her gün bazı görevler verilir. Bu görevler yerine getirilerek kazanımlar elde edilebilir. Ödeme biçimin olarak kripto para birimlerinden biri olan LYM ile spor ürünleri satın almada hediye çeki yada indirim kodu olarak kullanılabilir.

4-) Sweatcoin

Yürümeyi sevenlerin para kazanmak için tercih edecekleri uygulamalardan biri de Sweatcoin’dir. Adında geçen coin ifadesinden de anlaşılacağı gibi bitcoin sanal para birimlerinden biri olan Sweatcoin ödemelerini de bu şekilde yapmaktadır. Bin adım karşılığı olarak kazanılan miktar bir Sweatcoindir. Bu kazançlar nakit yada marketlerde hediye çeki olarak kullanılabilir. Bu tür adım atarak para kazanma uygulaması her türden kazanç elde etmek mümkündür. Buna göre seçimler yaparak uygulamaları kullanmak faydalı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu