Bedava InternetBilgisayarGündemMobilSosyal Medya

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2022

Vodafone bedava internet nasıl yapılır? İnternet günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçasıdır. Mobil cihazlarda internetin olmaması, birçok uygulamayı kullanamama anlamına gelir. Bu nedenle operatörlerin internet kampanyaları, abonelerin ilgisini her zaman çeker.

Her operatörde olduğu gibi Vodafone içinde bu yönde çok sayıda avantaj vardır. Ancak bunların büyük bir bölümü, aboneler tarafından da bilinmez. Hepsini tek tek incelerseniz size uygun olanları görebilir, ilgili şekilde aktifleştirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bedava Netflix Paketi

Netflix, son zamanlarda en çok ziyaret edilen film ve dizi izleme platformlarından bir tanesidir. Zira içinde yüzlerce içerik vardır. Farklı kategorileri desteklediği, alt yazı imkanları ile uygun fırsatlar teklif edilmektedir.

Mobilden buraya girmek mümkün olsa da faturalı hatlarda sadece bir film izlemek bile paketinizin bitmesine neden olabilir. Vodafone buna yönelik olarak bir paket sunmaktadır. Bu temel olarak mevcut internetten harcama yapmaz.

Eğer Red Sınırsız Sosyal 84 Türk lirası, Red Sınırsız Video 109 Türk lirası, Red Sınırsız Eğlence 124 Türk lirası
Paketlerinden biri alırsanız bu Vodafone bedava internet imkanına ulaşabilirsiniz.

Vodafone Yanımda

Vodafone Yanımda, abonelerin tercih edebileceği internet imkanlarından bir tanesidir. Bu uygulama üzerinden internet kampanyalarının büyük çoğunluğu yapılır. Bilmeyenler için bu, operatörün resmi aplikasyonudur. Hem Android hem de iOS sürümleri yer alır.

Bunu indirdikten sonra şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Şifre için de S yazarak, 7000’e SMS atabilirsiniz. Uygulamayı böylece açtıktan sonra Vodafone bedava internet için avantajlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Burası sık sık yenilendiği için düzenli kontrol etmeniz önerilir. Bedava internet kazanabilmek için hediye çarkını kullanarak, bu olanağı yakalayabilirsiniz.

Vodafone 20 GB Hediye İnternet

Vodafone, hediye 20 GB interneti ilk yıla özel şekilde yapmaktadır. Eğer bu operatöre geçmişseniz ve üzerinden 1 sene geçmişse, bir kutlama olarak size bu olanağı sunar. Vodafone bedava internet kampanyaları arasında oldukça kullanışlıdır.

Akbank Vodafone 2 GB Hediye

Akbank da hediye internet kullanabileceğiniz seçeneklerden bir tanesidir. Eğer Akbank müşterisiyseniz ve Vodafone abonesiyseniz, bu kampanya ile 2 GB Vodafone bedava internet kazanabilirsiniz.

Bunun için bankanın mobil şubesini kullanarak katılım yapabilirsiniz. Kampanyalar kısmına geldikten sonra bunu görebilir, ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone, abonelerine çok sayıda uygun internet avantajı sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de internet avcılarıdır. Ancak bu Freezone aboneleri için geçerlidir. Eğer buraya katılmışsanız, siz de yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Bunun için sadece uygulamayı indirerek Bit toplamanız gerekir. Ardından Vodafone bedava internet kapsamında bunu elde etmeniz, hemen kullanmaya başlamanız mümkündür.

Vodafone Soruyu Bil İnternet Kazan

Eğer bilginize güveniniz tamsa, Vodafone bedava internet için bundan yararlanmanız mümkündür. bunun için ilgili oyunun adı Hızla Kazan olup sadece sorulara cevap vermeniz gerekir. Lakin buraya girmeden önce, kampanyaya girişin ücretli olduğunu da bilmeniz gerekir.

Hızla kazan aylık olarak fiyatlandırılmakta olup bu iptal edilmeyen aylar boyunca da sürmektedir. Dolayısıyla bedava internet öncesinde bunu da değerlendirmeniz gerekir.

Freezone 2 GB Bedava İnternet

Vodafone, bu kampanyayı da Freezone abonelerine çok sayıda uygun imkan sunmaktadır. 2 GB bedava internet de bunlardan bir tanesidir.

Bu kapsamda Pazartesi günleri 30 Türk lirası ve üzeri ödeme yapanlara ya da 29 Türk lirası üzeri paket alanlara 2 gün boyunca geçerli olan 2 GB sunulmaktadır. Vodafone bedava internet arıyorsanız, bunları değerlendirmeniz de mümkündür.

TikTok 5 GB Hediyesi

TikTok, günümüzde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından bir tanesi olup kısa videoları ile oldukça tanınmaktadır. Bu kampanya kapsamında ilk 100,000 kişiye, 24 saat boyunca geçerli 5 GB internet hediye edilmektedir.

Eğer kampanyada yararlanmak istiyorsanız, bu nedenle hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekir. İnternet paketi her yöne geçerlidir. Bunun yanı sıra yılbaşı için özel seçenek de vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu