Bedava InternetGündemMobil

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom Bedava 4 GB İnternet (Şanslı Çark)

Şanslı Çark ile birçok operatörden hediye internet kazanmak bir adım ötede yer alıyor. Zaman zaman birçok büyük marka kullanıcılar için çekilişler düzenleyebiliyor, hediyeler dağıtabiliyor. Bu kampanyalardan birine bir cips markası ev sahipliği yapıyor. Çeşitli hediyelerin kullanıcılara sunulduğu Şanslı Çark sayesinde ücretsiz internetin sahibi olmak mümkün.

Şanslı Çark ile birlikte 4 GB bedava internet paketi kazanmak isteyen kullanıcılar için yapmaları gereken bir kaç işlem bulunuyor. Bu işlem sayesinde çark çevirme ile hediye internet 2022 paketi veya birbirinden değişik hediyeleride kazanabiliyorlar. İşte bu kampanyanın tüm detaylarını sizlere paylaşıyoruz hemen incelemeye başlayın.

Şanslı Çark Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Şanslı Çark kampanyası Doğuş Yiyecek ve İçecek firmasının başlatmış olduğu bir kampanyadır, bu kampanya Milli Piyango İdaresi tarafından kabul görmüş bir hediye çarkı kapsamaktadır.

Şanslı Çark ile birlikte ne tür hediyeler kazanabilirim?
  • Bedava İnternet
  • Bein Connect Üyeliği
  • Steam Cüzdan Kodu
  • Fizy

Turkcell kullanıcıları için; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Haftalık 500 MB , Haftalık 1 GB , Aylık 4 GB bedava internet ve Günlük 30 dk konuşma paketi kazanabilir.

Türk Telekom kullanıcıları için; Günlük 100 MB ,Günlük 250 MB, Haftalık 500 MB , Haftalık 1 GB , Aylık 4 GB bedava internet ve Günlük 30 dk konuşma paketi kazanabilir.

Vodafone kullanıcıları için; Günlük 100 MB , 8 saatlik 250 MB , 8 saatlik 500 MB , 8 saatlik 1 GB , 8 saatlik 2 GB , Aylık4 GB bedava internet paketi ve Günlük 30 dk konuşma paketi kazanabilir.

Şanslı Çark Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Şanslı çark kampanyasına katılmak isteyen kullanıcılar için promosyonlu olan Cipso, Patos, Çerezos ve Chips Master ürünlerinin Süper, Süper Plus, Parti Boy paketlerinden bir tanesini satın alarak içinden çıkan şifreyi ister sanlicark.com üzerinden isterseniz de Şanslı Çark mobil uygulaması üzerinden girerek kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılan 3 kişiye iPhone XR 128 GB telefon hediye verilecektir.

Kampanyaya katılım sağladıktan sonra sizlerde 4 GB bedava internet için çarşı çevirin ve size çıkacak hediyeyi kazanın. Kampanya için son katılım tarihi olarak 31 Ocak bilgisi verilmiş. Daha sonra bu tarih uzatılabilir mi kontrol edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu