BilgisayarGündemMobilSosyal Medya

Tiktok Ucuz Jeton Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Merhaba arkadaşlar bu makalemizde sizlere TikTok platformunda nasıl ucuz bir şekilde jeton alabileceğinizi anlatacağız. Canlı yayın özelliği birçok sosyal medya platformunun ortak özelliğidir. Bu özellik Tiktok uygulamasında da mevcuttur. Belirli birkaç gereksinimi karşılayan içerik oluşturucuları doğrudan uygulama içinden takipçilerine yayın yapabilmektedir.

Tiktok’da jetonlar, uygulama içinde maddi karşılığı olan hediyeleri almanızı sağlayan sanal paralardır. Canlı yayındaki yayıncılara ya da istediğiniz herhangi bir hesaba hediye ile destekleyebileceğiniz hediyeleri almanızı sağlar.

Hediye veya bağış da bulunmak istediğiniz yayıncılara önce Tiktok uygulamasından belli ücret karşılığında jetonları satın almanızı gerekecektir. Ardından jetonlar hesabınızda görünür hale gelecektir. Bu jetonlar çok sayıdaki hediyelerin kilidini açar. Böylelikle içerik üreticileriyle etkileşim halinde kalabileceksiniz.

Tiktok Ucuz Jeton Alma

Ucuz jeton alımı için bir web tarayıcıya ihtiyacınız olacaktır. Tiktok’un web sitesi üzerinden alım yapmanız durumunda uygulama içi satın almaya kıyasla %23 oranına kadar tasarruf edersiniz. Ayrıca jeton alımı yapabilmek için 18 ve üzerinde olmanız gerekecektir.

İşte Tiktok ucuz jeton alma adımları:
  1. tiktok.com/coin adresini ziyaret edin.
  2. TikTok hesabınıza giriş yapın.
  3. Satın almak istediğiniz Jeton paketine seçin.
  4. Ödeme yapmak için ödeme yönteminizi seçin ve talimatları izleyin.

Örnek olarak, mobil uygulama üzerinden 70 jeton alımı 20,95₺ denk gelirken, resmi web site üzerinden 70 jeton 14,15₺ denk gelir. Böylelikle daha ucuz jeton alımı ile tasarruf etmiş olacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu