BilgisayarGündemİnternetten Para KazanmaMobilSosyal Medya

Evden Sermayesiz Para Kazanma

Bugünkü yazımızda Sibercell okurları için evde para kazanmanın yolları internetten sermayesiz para kazanma işlemini nasıl yapacağını detaylarıyla açıklıyoruz. Siz değerli ziyaretçilerimiz için hazırlamış olduğumuz para kazanma yolları sayesinde evinizden ek gelir elde edebileceksiniz. Anlatmış olduğumuz fikirleri yeteneğinizle birlikte uygularsanız para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiren kişilerin uygulayabileceği yollar oldukça basittir. Ancak basit olması sizi cezbetmesin zaman, sabır ve emek isteyen işlerdir.

Sermayesiz Ne İş Yapabilirim?

Para kazanmak istiyorum diyen kişiler sermayesiz para kazanma fikirleri arayışına giriyor. Öncelikle sermayesiz hiç bir iş yapılamayacağını belirtmek isteriz. Az sermayesi olan ve aşağıda sunmuş olduğumuz alanlarda yeteneği, bilgisi olan kişiler kendine uygun iş fikirleri bulabilir.

Evde Sermayesiz Yapılacak İşler

Günümüz ekonomisinde geçim sağlamanın oldukça zor olduğu bu zamanlarda evde iş arayışına giren kişiler için yeni iş fikirleri paylaşımı yaptık. Sermayesiz evde para kazanma yolları 2022;

Web Sitesi Açmak

Az sermayesi olup internet sitesi açma düşüncesi olanlar bu yolu uygulayabilir. Bir adet domain, hosting satın alarak web sitesi açmaya başlayabilirsiniz. Dünya’da en çok kullanılan altyapı olan WordPress’i tercih etmenizi önermekteyiz. WordPress altyapısı karışık gelenler başlangıç için Google’un sunmuş olduğu Blogger.com ile ilk sitesi açabilir. Blogger ile internet sitesi açarsanız Hosting ücreti ödemenize gerek kalmayacaktır. Web sitesi açma maliyeti en ucuz .com Domain 48 TL, 1 Yıllık Hosting Ücreti 85 TL, Tema ücreti 20 Dolar 60 Dolar arası ortalama bu maliyetler ile internet sitenizi açabilirsiniz. Sitenizi açtıktan sonra özgün kaliteli içerikler yazmanız gerekmektedir.

  • Güzel Hosting firması üzerinde bulunan Linux Hosting paketini seçebilirsiniz kaliteli hizmet ve uygun fiyat sunmaktadırlar.
  • Domain satın almak için İsim Tescil veya Turhost firmasını kullanabilirsiniz.
  • WordPress altyapısı kullanacaksanız MyThemeShop veya Themeforest üzerinde satılan temaları önermekteyiz. Burada temalar dolar kuru üzerinden satılmaktadır.

Web Sitesi Açtıktan Sonra Ne Yapmalıyım?

  • Seo nedir ve Seo ayarlarını öğrenmelisiniz.
  • Kullanıcı deneyimi üzerine çalışmalar yapmalısınız.
  • İnsanların araştıracağı konular üzerine özgün kaliteli içerikler hazırlamalısınız.
  • Google Adsense almak için gerekli optimizeyi yapmalısınız. Google Adsense web siteleri üzerinde sunulan reklamların tıklama alması üzerine ödeme yapmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu